Kontakt   |   Mapa strony  |
Haas GmbH

Przedsiebiorstwo rodzinne załozone zostało przez Volkera Haas w 1989 roku i rozpoczeło swoją działalnośc od konstruowania i produkcji pionowych i poziomych rąbaków bebnowych, przesiewaczy i przenośników do wyposazenia kompletnych linii tartacznych dla przemysłu drzewnego.

Pierwotny program produkcji maszyn i urządzeń do utylizacji odpadów drzewnych w przemyśle tartacznym został ciągle poszerzany. Dzieki dalszemu rozwojowi konstrukcji, jak równiez zorientowane na potrzeby rynku planowanie produkcji udało sie firmie HAAS w ciągu ostatnich kilku lat stac sie znaczącym producentem i dostawcą gotowych "pod klucz" linii recyklingowych do drewna pouzytkowego oraz maszyn i urządzeń do rozdrabniania innych surowców wtórnych.

Firma HAAS zainstalowała tymczasem na terenie całych Niemiec liczne kompletne linie technologiczne do utylizacji odpadów drzewnych, drewna pouzytkowego i płyt wiórowych. Ponadto zainstalowano wiele linii technologicznych do utylizacji odpadów drzewnych poza granicami Niemiec: w Austrii, Szwajcarii, Niderlandach, Francji, Belgii, Anglii, Rosji, Włoszech, Hiszpanii, Słowacji, Kanadzie, w Afryce oraz w Pakistanie.

Kompetencja technologiczna, sprawna inzynieria oraz intensywny rozwój, a przede wszystkim ścisła współpraca z klientem sie podstawą sukcesu nowoczesnych urządzeń firmy HAAS i warunkiem długotrwałej i udanej współpracy z przedsiebiorstwami produkcyjnymi i biurami planowania dookoła globu.

Jesienia 2008 roku wprowadzony został z sukcesem system zarzadzania jakościa zgodny z DIN EN ISO 9001:2000, zacertyfikowany przez TuV Hessen.

Haas Recykling Polska Sp. z o.o.
 03-186 Warszawa | 
ul. Modlińska 129 lok.U7

tel. +48 22 114 99 95 

biuro@haas-recycling.pl

 

aaaaaaaaaaaaiii