Kontakt   |   Mapa strony  |

Aktualności

W dniach 1-3.03.2011 odbyły sie X Targi Odnawialnych zródeł Energii ENEX - Nowa Energia. Nasz firma była obecna na tej imprezie. Prezentowany rozdrabniacz wstepny HAAS model HDWV 700 x 2000 Diesel cieszył sie wyjątkowym zainteresowaniem. Potwierdzeniem tego był dyplom wyróznienia przyznany przez Komisje Konkursową Targów Kielce.
Pobierz dyplomW dniach 22-25.11.2011 odbyła sie kolejna edycja Midzynarodowych Targów POLEKO Poznań 2011. Haas Polska brał udział w tej najwazniejszej dla branzy imprezie wystawienniczej w roku. Na naszym stoisku prezentowaliśmy rozdrabniacz wstepny HAAS model HDWV 700 x 2000 Diesel oraz mobilny przesiewacz bebnowy marki Terra Select model T-6. Jak co roku frekwencja zwiedzających była bardzo duza.
Przeprowadziliśmy wiele ciekawych rozmów handlowych, niektóre z nich przerodzą sie w owocne kontrakty zakupu maszyn. Serdecznie dziekujemy wszystkim naszym gościom za przybycie.


Na przełomie stycznia i lutego 2012 roku, zakończyła sie instalacja dostarczonej jako pierwszej w tym roku maszyny. Był to rozdrabniacz wstepny HDWV 700 x 1500 Diesel. Z uwagi na przeznaczenie tej maszyny - rozdrabnianie opon samochodów ciezarowych oraz ponadgabarytowych opon ładowarek przemysłowych- wyposazony on został w niezalezną stacje separacji metali zelaznych. Rozwiązanie to jest jak na obecną chwile unikalne w skali całej Polski.

Ekotech Kielce 2012 – już za nami. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko i oczywiście zapraszamy za rok. Wszelkie złożone zapytania handlowe zostaną w najbliższych dniach opracowane przez nasz zespół handlowy.HAAS Recykling Polska otrzymał w tym roku dwa wyróżnienia targowe:
- pierwsze za aranżację stoiska targowego,
- drugie za prezentowany na stoisku młyn młotkowy drobnomielący seria HSZ-R.
Pobierz dyplom   |   Zobacz zdjęcie stoiska

Haas Recykling Polska Sp. z o.o.
 03-186 Warszawa | 
ul. Modlińska 129 lok.U7

tel. +48 22 114 99 95 

biuro@haas-recycling.pl

 

aaaaaaaaaaaaiii