Kontakt   |   Mapa strony  |

Haas Recykling Polska Sp. z o.o.
 03-186 Warszawa | 
ul. Modlińska 129 lok.U7

tel. +48 22 114 99 95 

biuro@haas-recycling.pl

 

Haas Polska

HAAS GmbH już od kilku lat obserwowała Polski rynek odpadow. Firma uczestniczyła w imprezach targowych między innymi POLEKO 2010 w Poznaniu. Do końca roku 2010 udało się uruchomić kilka ciekawych instalacji do przerobu odpadów drewnianych. Duże zainteresowanie rozwiązaniami oferowanymi przez HAAS GmbH oraz pierwsze sukcesy w sprzedaży technologii rozdrabniania skłoniły właściela HAAS GmbH do pełnego wejścia na Polski rynek. W czerwcu 2011 roku została utworzona nowa spółka córka HAAS Recykling Polska Sp. z o.o. W jej ofercie znalazły się rozwiązania w zakresie rozdrabniania produkcji HAAS GmbH jednak nie tylko. Dzięki bliskiej współpracy HAAS GmbH i Terra Select, który jest znanym niemieckim producentem mobilnych oraz stacjonarnych sit bębnowych, HAAS Recykling Polska ma w swojej ofercie pełen zakres jego produktów.

Terra Select to firma powstała niejako na gruzach firmy Farwick. W jej władzach mają swoje miejsce bracia Christian, Bernd i Andreas Farwick. Czwartym i ostatnim udziałowcem jest Ernst Hermann. Polskim klientom marka Farwick kojarzy się zapewne z wysokiej klasy przesiewaczami bębowymi.

O tym, że decyzja utworzenia w Polsce spółki córki była słuszna, właściel HAAS GmbH Pan Volker HAAS przekonał się już pod koniec września 2011 kiedy to dostarczono do pierwszego klienta dwuwałowy mobilny wstępny rozdrabniacz HAAS HDWV oraz przesiewacz bębnowy Terra Select T-6.

Pracownicy HAAS Recykling Polska to zespół młodych i oddanych sprawie ludzi którzy za cel postali sobie szybkie zbudowanie i ugruntowanie pozycji lidera marki HAAS i Terra Select w Polsce.

aaaaaaaaaaaaiii